rss tweeter youtube facebook 2020-03-31, antradienis

Apklausos>>

Kur kitą sezoną rungtyniaus Fedoras Černychas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Draugaukime

Statistika >>

 • Anglija
 • Ispanija
 • Italija
 • Prancūzija
 • Vokietija
 • Lietuva
 • Lentelė
 • |
 • Tvarkaraštis
 • |
 • Rezultatai
Ad Ad

„Žalgiris“ tapo vienvaldžiu lygos lyderiu, „Banga“ praleido pirmąjį įvartį

2014-04-13, 20:38
Karolis Tretjakas, alyga.lt
jankauskas
Algis Jankauskas / A.Kero nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ tapo vienvaldžiu „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionato lyderiu. Lietuvos čempionai išvykoje be didesnių pastangų įmušė aštuonis įvarčius ir sutriuškino autsaiderę Alytaus „Dainavą“ – 8:0 (2:0). Po dukart pasižymėjo Algis Jankauskas ir Andrius Velička.

Nuo pirmųjų rungtynių sekundžių įsikūręs varžovų aikštės pusėje, „Žalgiris“ įmušė greitą įvartį. Po trečiojo iš eilės pakelto kampinio 6-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Rytis Leliūga. Prieš tai komandą išgelbėjęs ir stiprų Eivino Zagursko smūgį galva atrėmęs Donatas Mikučionis šįkart buvo bejėgis.

Varžovų gynybą kairėje pusėje išdraskęs Jakubas Wilkas padarė viską, kad Andro Švrljuga pasižymėtų 19-ąją minutę. Stiprų saugo smūgį į kampinį nukreipė darsyk puikią reakciją pademonstravęs D.Mikučionis. „Dainavos“ komandos vartininkui į žaidimą įsijungti jau po trijų minučių. Po Andrezinho aukšto perdavimo į baudos aikštelę oro dvikovą laimėjęs A.Velička numetė kamuolį E.Zagurskui, kuriam antrą kartą nepavyko nuginkluoti alytiškių vartų sargo.

Kėlinio viduryje pamažu apsipratę su čempionų žaidimu, alytiškiai progų prie savo vartų sukurti nebeleido. Rytis Padegimas uždirbo baudinį žalgiriečių aikštės pusėje, susilaukdamas gausių stadione susirinkusių žiūrovų plojimų. Nerijaus Kavaliausko baudos smūgis iš maždaug 30 metrų buvo labai netikslus.

34-ąją minutę „Dainava“ perėmė kamuolį aikštės viduryje ir surengė greitą ataką. K.Čyžius po perdavimo atsidūrė vienas prieš iki tol nuobodžiavusį Aivarą Bražinską, tačiau smūgiuoti nespėjo, nes teisėjo asistentas užfiksavo nuošalę.

Šie du aikštės šeimininkų išpuoliai tarsi supykdė vilniečius, vėl užgulusius alytiškių vartus. Puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų skersinį sudrebino A.Velička. Dar po minutės puolėjas buvo nugriautas baudos aikštelėje ir tikėjosi 11 metrų baudinio. Todėl iškart po to, kai iš kelių metrų „uždarė“ tikslų Andrezinho perdavimą, visų pirma nuskubėjo prie rungtynių arbitro išsakyti priekaištų ir tik po to ėmė švęsti įvartį.

Po pertraukos vos per 12 minučių į jaunųjų alytiškių vartus krito net keturi įvarčiai. Po keitimo aikštėje pasirodęs Serge Nyuiadzi pasižymėjo kone pirmu prisilietimu prie kamuolio ir įvartį pelnė galva po kampinio.

51-ąją minutę po eilinio kampinio prie varžovų vartų likęs gynėjas A.Jankauskas sulaukė aukšto A.Veličkos perdavimo iš dešiniojo krašto ir smūgiu galva nepaliko D.Mikučioniui jokių vilčių.

Praėjus dar 3 minutėms, A.Jankauskas pademonstravo, kad galėtų žaisti ir puolimo grandyje. Gynėjas gražiai sužaidė „sienelę“ su komandos draugu, įsiveržė į baudos aikštelę jos dešinėje ir, gražiu judesiu suklaidinęs kelyje pasitaikiusį varžovą, pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą.

57-ąją minutę antrąjį įvartį rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė A.Velička. Po stipraus A.Švrljugos tolimo smūgio puolėjas pirmasis atsidūrė prie D.Mikučionio prieš save atmušto kamuolio ir ramiai nukreipė jį į vartų tinklą.

76-ąją minutę ne kartą iš toli bandęs laimę Artakas Jedigarijanas buvo labai arti įvarčio. Legionierius gražiu apvedančiu smūgiu pabandė pasiųsti kamuolį į tolimą viršutinį vartų kampą, tačiau D.Mikučionis puikiu šuoliu sugebėjo išgelbėti komandą. Tačiau po kampinio vartininkas suklydo, nesugebėjęs tiksliai kumščiais išmušti kamuolio, kuris atšoko laisvam E.Zagurskui. Saugui beliko galva įmušti į tuščius vartus.

Baigiantis rungtynėms po gražaus Ramūno Radavičiaus perdavimo Mantui Fridrikui trūko kelių centimetrų iki įvarčio. Gynėjas nesugebėjo tiksliai pataikyti į kamuolį į pataikė į virpstą.

Vis tik galutinį tašką padėjo Edvinas Baniulis, galva pelnęs įvartį po S.Nyuiadzi aukšto perdavimo iš kairiojo krašto.

Kitose rungtynėse „Klaipėdos granitas“ atsirevanšavo Gargždų „Bangai“ už nesėkmę LFF taurės varžybose. Uostamiesčio klubas savo aikštėje paskutinę dvikovos minutę nuginklavo varžovų vartininką ir, nugalėję minimalia persvara 1:0 (0:0), nutraukė gargždiškių šešių iš eilės„sausų“ rungtynių seriją „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionate. Mačą svečiai baigė be už teisėjo stumtelėjimą iš aikštės pašalinto Davydo Arlauskio.

Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai ir labiau rūpinosi savo vartų saugumu, nei stengėsi užgulti varžovų vartus. 6-ąją minutę į gerą poziciją smūgiui buvo išvestas Ernestas Veliulis, bet jo į artimą vartų kampą smūgiuotą kamuolį svečių vartininkas sugavo.

17-ąją minutę po Jevgenijaus Morozo perdavimo vienas prieš gargždiškių vartus iššoko Robertas Poškus, tačiau smūgiavo netaikliai. Be to, teisėjo asistentas pakėlė vėliavėlę, fiksuodamas nuošalę. Jau po minutės stadione susirinkę „Klaipėdos granitą“ palaikantys žiūrovai ėmė reikalauti 11 metrų baudinio manydami, kad perdavimą baudos aikštelėje nutraukęs svečių gynėjas tai padarė sužaisdamas ranka. Rungtynių arbitro švilpukas tylėjo.

Atsakomosios „Bangos“ atakos metu Sergijus Ševčiukas, pasinaudojęs bandžiusio atitverti gynėjo klaida, nesugebėjo tiksliai pataikyti į šokinėjantį kamuolį ir jį perkelti per vartus palikusį Šarūną Jurevičių.

Pamažu išlyginę žaidimą svečiai daugiausiai atakų rengė dešiniu flangu. Dvi iš jų kėlinio viduryje pasibaigė aštriais perdavimais, tačiau kartą Mikui Kurai skirtą kamuolį krisdamas išmušė Oleksandras Tarasenko, vėliau A.Staponkos smūgį blokavo Dmitrijus Šiškinas.

28-ąją minutę į „Bangos“ vartus turėjo kristi įvartis. E.Veliulis pasinaudojo D.Arlauskio klaida ir po reidu kairiu kraštu atidavė tikslų perdavimą R.Poškui. Be priežiūros paliktas puolėjas įsigudrino smūgiu galva į vartus nepataikyti. Š.Jurevičius akrobatiniu šuoliu palydėjo kamuolį.

A.Ruskichas perdavimu aikštės viduryje surado visiškai laisvą S.Ševčiuką 36-ąją minutę, tačiau kone pusę aikštės su kamuolių įveikusį saugą spėjo pasivyti gynėjai ir ataką nutraukė. Jau per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje gargždiškiai greitai įžaidė baudinį. Po perdavimo į baudos aikštelę laisvas Artiomas Stiožka smūgiu galva į vartus nepataikė.

Antrojo kėlinio pradžioje treneris Maksimas Tiščenko į aikštę vieną po kito metė tris naujus futbolininkus, kurie pagyvino svečių komandos žaidimą. Vienas jų, Aslanbekas Tsagalovas, po perdavimo iš kairės galva pasiuntė kamuolį į tinklą 61-ąją minutę. „Bangos“ triumfas truko vos keletą sekundžių, kadangi buvo užfiksuota nuošalė.

71-ąją minutę iki tol mažai pastebimas Georgas Alaverdašvili įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavimu surado įkirtusį R.Poškų, tačiau puolėjas apmaudžiai paslydo ir smūgiuoti nebespėjo. Po kontakto su varžovu kamuolį turėjęs Karolis Urbaitis jį tiesiog atidavė O.Dmytrenko. Gynėjo labai pavojingas smūgis praskriejo visai šalia virpsto.

Kėliniui baigiantis, aikštelėje kilo aistros. Visų pirma, gargždiškiai liko nepatenkinti teisėjo sprendimu geltoną kortelę skirti Evaldui Grigaičiui. Po dar vienos užfiksuotos pražangos aikštės krašte, įsiutęs D.Arlauskis stumtelėjo arbitrą ir prieš save iškart išvydo raudoną kortelę.

Įgijęs vieno žaidėjo pranašumą, „Klaipėdos granitas“ metėsi į priekį. Š.Jurevičius fantastišku šuoliu atrėmė labai stiprų R.Poškaus smūgį į viršutinį vartų kampą 86-ąją minutę. Tačiau „Bangos“ vartininkas buvo bejėgis 90-ąją minutę kai be priežiūros paliktas A.Kurbangalijevas smūgiu galva po kampinio nutraukė „sausų“ svečių rungtynių seriją.

Klaipėdos „Atlantas“ iškovojo trečiąją pergalę „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionate. Uostamiesčio komanda savo aikštėje minimalia persvara 1:0 (1:0) įveikė „Šiaulius“ ir pakilo į trečiąją turnyro lentelės vietą, aplenkdama „Trakus“, kurie 7-ojo turo rungtynes žais rytoj. Ketvirtąją nesėkmę patyrę šiauliečiai – septinti.

Pirmieji pavojingą išpuolį surengė „Šiauliai“. 4-ąją minutę po perdavimo iš gilumos kamuolį gavęs Niko Tokičius surado į baudos aikštelę įkirtusį Mindaugą Strauką, tačiau saugo smūgį paskutiniu momentu blokavo po kojomis kritęs gynėjas.

11-ąją minutę „Atlantui“ įvarčio vos nepadovanojo Ignas Plūkas. Svečių vartininkas perlaikė kamuolį ir, bandydamas jį išsmūgiuoti, pataikė į spėjusį pribėgti Evaldą Razulį. Šiauliečio laimei, kamuolys išlėkė už galinės linijos.

Kėlinio viduryje pavojingų momentų iki tol nesukūrę klaipėdiečiai nubaudė svečius už pirmąją klaidą gynyboje. Edvardas Gaurilovas slystelėjo ir nesugebėjo perimti Donato Kazlausko perdavimo į baudos aikštelę dešinėje jos pusėje. Kamuolys pasiekė Jurijų Kirilovą, kuris išvengė gynėjų ir šaltakraujiškai pažeme pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą 26-ąją minutę.

Kitos „Atlanto“ atakos metu visi stadione susirinkę žiūrovai ėmė reikalauti 11 metrų baudinio įsitikinę, kad baudos aikštelėje griuvęs Donatas Kazlauskas tai padarė ne be varžovų pagalbos, tačiau rungtynių arbitro švilpukas tylėjo.

Po įvarčio perėmę iniciatyvą uostamiesčio futbolininkai įsikūrė svečių aikštės pusėje. 37-ąją minutę po įžaisto kampinio Jurijus Kirilovas puikiai suklaidino jį prižiūrėjusį gynėją ir, įsiveržęs į baudos aikštelę, atidavė kamuolį E.Razuliui. Šio smūgis iš geros situacijos kliudė gynėją ir išlėkė už aikštės ribų.

Kėlinio pabaigoje dvi pavojingas atakas surengė „Šiauliai“. M.Strauka gražiai perdavimais vienu lietimu su N.Tokičiumi supainiojo varžovų gynybą, bet, likęs laisvas baudos aikštelėje, smūgiavo netaikliai. 45-ąją minutę po kampinio klaipėdiečiams nepavyko išmušti kamuolio toliau nuo vartų. Yamadou Keita jį parideno Edvinui Jasaičiui, bet komandos kapitonas smūgiavo netiksliai.

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiaulių“ vartus užgriuvo „Atlanto“ atakų lavina. Gerą progą padvigubinti rezultatą turėjo E.Razulis. Šiauliečiams prasižengus, po perdavimo į baudos aikštelę puolėjas iššoko aukščiau už visus ir galva smūgiavo visai šalia vartų. Kitos klaipėdiečių atakos metu laime stipriu šūviu pabandė D.Kazlauskas, tačiau I.Plūkas kamuolį sugavo.

58-ąją minutę tik skersinis išgelbėjo šiauliečius nuo dviejų „Atlanto“ Kazlauskų surengtos atakos. Po Mariaus aukšto perdavimo smūgiu galva vartų konstrukciją sudrebino Donatas. Praėjus dvejoms minutėms, vienas prieš vartus iššokęs J.Kirilovas sudelsė smūgiuoti, leisdamas atskubėjusiems gynėjams likviduoti pavojų.

I.Plūkas išgelbėjo komandą po dar vienos gynėjų klaidos 61-ąją minutę. E.Razulis galva numetė kamuolį į baudos aikštelę Tadui Eliošiui, kuris smūgiavo labai stipriai, tačiau šiauliečių vartininkas pademonstravo puikią reakciją.

Kitos „Atlanto“ atakos metu J.Kirilovas įspūdingais apgaulingais judesiais įsiveržė į baudos aikštelę, prie galinės linijos suklaidino Aivarą Renusą ir smūgiavo pažeme į tolimą vartų kampą. Kamuolys prariedėjo visiškai šalia virpsto.

Atlaikę vartų šturmą, šiauliečiai surengė pavojingą išpuolį 72-ąją minutę. Svečių kontratakos smaigalyje atsidūrė N.Tokičius, tačiau puolėjas nesugebėjo pataikyti į kamuolį ir smūgis nepavyko.

Legionierius iš Kroatijos turėjo puikią progą išlyginti rezultatą 83-ąją minutę, bet jo labai stiprus šūvis praskriejo visiškai šalia virpsto ir atsitrenkė į išorinę tinklo pusę. Galimybę smūgiuoti puikiu reidu flangu sukūrė Filipas Zderičius.

Jau per teisėjo pridėtą laiką, „Šiauliams“ bandant išlyginti rezultatą, trys klaipėdiečiai iššoko prieš du varžovus. Perdavimo sulaukęs Ovidijus Verbickas nusprendė ataką užbaigti pats, tačiau pataikė tiesiai į vartininką.

Panevėžio „Ekranas“ sužaidė lygiosiomis jau penktąjį mačą iš eilės. Jaunieji Panevėžio futbolininkai vėl užlipo ant to paties grėblio ir išbarstė dviejų įvarčių persvarą, rungtynės su čempionato debiutantais „Trakais“ pasibaigė rezultatu 2:2 (1:0).

Nuaidėjus įžanginiam teisėjo švilpukui rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė trenerio Edgaro Jankausko diriguojami auklėtiniai, nepatyrę „Ekrano“ žaidėjai atrodė kiek nepasiruošę tokiai įvykių eigai.

4-ąją minutę puolėjas Tadas Labukas neišnaudojo idealios galimybės pasižymėti. Panevėžiečių vartus išgelbėjo „SMScredit.lt A lygoje“ debiutavęs vartų sargas Lukas Žukauskas. „Trakų“ futbolininkai atliko dar kelis aštresnius išpuolius, bet savo šansais nepasinaudojo.

Pirmajam kėliniui įpusėjus „Ekranas“ išlygino žaidimą. Pirmasis savo galimybės 18-ąją rungtynių minutę sulaukė Elivelto, tačiau proga liko neišnaudota. Brazilas puikiai provokavo varžovų pražangas, du baudos smūgiai, uždirbti dėkingose padėtyse, netoli baudos aikštelės, buvo išties pavojingi. Smūgiai nors ir neskriejo į vartų plotą, tačiau Tadas Kauneckas privalėjo būti budrus iki pat paskutinės akimirkos.

Vis tik puikiai žaidęs legionierius buvo apdovanotas sėkme. 38-ąją minutę Elivelto po kilusios sumaišties baudos aikštelėje, atsidūrė laiku tinkamoje vietoje ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Jau kitą ataką „Trakai“ galėjo išlyginti rezultatą, bet gynėjas Linas Klimavičius neišnaudojo dėkingos progos. Daugiau pavojingų epizodų pirmajame kėlinyje nebuvo.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo aštriais „Trakų“ išpuoliais, „Ekrano“ gynėjai paskutinėmis akimirkomis likviduodavo kilusius gaisrus. Ypač aktyvus buvo saugas Vytautas Lukša.

Kelių pavojingų atakų įvarčiu nepavertę svečiai buvo skaudžiai nubausti 62-ąją rungtynių minutę. Dublį šiame mače atliko puikiai varžovų gynybą draskęs Elivelto. Greito išpuolio metu jam tikslų perdavimą atliko Lukas Baranauskas.

Atrodė, kad „Ekranas“ turėtų išlaikyti sau palankų rezultatą be didesnių problemų, tačiau „Trakai“ įjungė aukščiausią pavarą ir rungtynių pabaigoje pradėjo dominuoti. Pirmasis to įrodymas – Andriaus Lipskio tikslus smūgis galva iš arti 78-ąją minutę. Po kelių minučių geros progos neišnaudojo Darius Miceika.

„Ekranas“ galėjo padėti tašką šiame mače, 83-iąją minutę, po puikios kontratakos, kai atakos smaigalyje atsidūrė Rytis Pilotas. Deja, puiki proga buvo paleista vėjais.

Neįmuši tu – įmuša tau. Šią teoremą eilinį kartą įrodė „Trakų“ žaidėjas Jurijus Kendyšas, po pakelto kampinio, tiksliu smūgiu galva nepalikęs jokių vilčių ne visai užtikrintai baudos aikštelėje sužaidusiam L.Žukauskui.

Po minutės už gautą antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas svečių gynėjas Linas Klimavičius. Vis tik žaisdami mažumoje „Trakai“ rungtynių kulminacijoje buvo aktyvesni. Kartą buvo neišnaudotas kampinis, o paskutinę ataką Jurijui Mamajevui teisėjas užfiksavo nuošalę.

Marijampolės „Sūduva“ toliau neatranda savojo žaidimo ir po 7-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo turnyro lentelėje lenkia tik čempionato autsaiderę Alytaus „Dainavą“. Suvalkijos atstovams šį kartą nepavyko svečiuose įveikti Pakruojo „Kruojos“, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Jau 1-ąją rungtynių minutę „Kruojos“ vartininkas Martynas Matuzas buvo priverstas pademonstruoti savo meistriškumą, kai labai rimtai vartams pagrasino „Sūduvos“ puolėjas Tomas Radzinevičius.

Po kelių minučių Ričardas Beniušis galėjo pasiųsti kamuolį į buvusios komandos vartus, tačiau dėkingos progos neišnaudojo. Kiek vėliau tas pats „Kruojos“ snaiperis galėjo pasižymėti iš neigiamos pusės, nes vos nenukreipė kamuolio į savo vartus.

Pirmoje rungtynių pusėje, tiek viena, tiek kita komanda trumpam perimdavo žaidimo kontrolę į savo rankas, bet ilgą laiką jokių pavojingų išpuolių prie abiejų komandų vartų nebuvo sukurta.

Vis tik pačioje kėlinio pabaigoje, greitos atakos metu, „Sūduva“ atidarė savo įvarčių sąskaitą. „Kruojos“ saugas Darius Jankauskas prarado kamuolį, jį perėmęs Povilas Kiselevskis nuskubėjo į priekį, atliko perdavimą dešiniajame atakos krašte buvusiam T.Radzinevičiui, Marijampolės klubo puolėjas perdavė kamuolį į vidurį Audriui Brokui, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo M.Matuzą.

Per pertrauką trenerio Vladimiro Čeburino nurodymų išklausę „Kruojos“ futbolininkai į aikštę grįžo rimtai nusiteikę pakeisti rungtynių eigą sau tinkama linkme. Pirmasis progą pasižymėti turėjo Robertas Veževičius, kuria nepasinaudojo.

Tačiau neilgai trukus „Sūduvos“ gynyba ir vėl prakiuro, šį kartą „Kruoja“ išlygino rezultatą po pakelto kampinio. Svečių nelaimei, kamuolį į savo vartus nukreipė T.Radzinevičius.

Išlyginę rezultatą šeimininkai ir toliau dominavo aikštėje, du pavojingus smūgius, kuriuos atliko Valdas Pocevičius ir D.Jankauskas atrėmė „Sūduvos“ vartų sargas D.Bartkus. O kartą savo progos po aštraus perdavimo iš dešiniojo atakos krašto neišnaudojo R.Beniušis.

Kėliniui įpusėjus marijampoliečiai išlygino žaidimą ir vėl galėjo išsiveržti į priekį. Puikaus perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs T.Radzinevičius nesugebėjo pergudrauti pasiaukojančiai sužaidusio M.Matuzo.

Rungtynių pabaiga buvo vangi, nei viena komanda nesukūrė kvapą gniaužančių progų ar vartų apgulties, išsiskyrė tik efektingas „Kruojos“ naujoko Azizbeko Madaminovo bandymas smūgiuoti kamuolį per save. Smūgis buvo ne visai sėkmingas, D.Bartkus kamuolį užtikrintai sugavo.

Rungtynių rezultatai:

Dainava 0 – 8 Žalgiris
Klaipėdos granitas 1 – 0 Banga
Atlantas 1 – 0 Šiauliai
Ekranas 2 – 2 Trakai
Kruoja 1 – 1 Sūduva

Norėdami paskelbti komentarą, turite prisijungti

Kitos Naujienos >>

cristiano-ronaldo

Ketvirtą karjeroje „Ballon d’Or“ apdovanojimą iškovojo Cristiano Ronaldo (3)

3 m.

Prancūzijos žurnalo „France Football“ rengiamo prestižinio „Ballon d‘Or“ („Auksinio kamuolio“) apdovanojimuose už pasiekimus 2016 metais triumfavo Cristiano Ronaldo. Tai paaiškėjo pirmadienį vykusioje šių apdovanojimų ceremonijoje….

cempionu-lygos-burtai

Istorija kartojasi: Čempionų lygos burtai tarpusavyje suvedė dažnus oponentus (5)

3 m.

Pirmadienio popietę Šveicarijos mieste Nione ištraukti UEFA Čempionų lygos turnyro aštuntfinalio burtai, suskirstę šešiolika stipriausių žemyno ekipų į aštuonias poras. Pirmą kartą nuo 2000-ųjų, kai…

pogba

Europos lygoje Ž. Karčemarskas kovos su graikais, laukia brolių Pogba akistata

3 m.

UEFA Europos lygos futbolo turnyro burtai pirmadienį į vieną porą suvedė anglų „Manchester United“ ir prancūzų „Saint-Etienne“ ekipas. Tai reiškia, kad vienas prieš kitą rungtyniaus…

baravykas

„Žalgirį“ papildė svarbus A lygos konkurentų žaidėjas

3 m.

Po keturių savaičių Vilniaus FK „Žalgiris“ futbolininkai ir treneriai susirinks į pirmą 2017 m. sezono treniruotę. Kartu su komandos senbuviais sezonui ruošis ir naujokai. Pirmuoju…

chapecoense-fanas

Nesuvokiamas sprendimas: katastrofoje žuvusiai „Chapecoense“ ekipai – bauda

3 m.

Paskutiniame Brazilijos futbolo čempionato ture tarpusavyje turėjo susitikti tragiško likimo ištikta – į lėktuvo katastrofą patekusi „Chapecoense“ komanda ir Belo Horizontės „Atletico Mineiro“. Dėl visam…

lietuvos-sales-futbolo-rinktine

Lietuva Baltijos futsal taurėje liko antra

3 m.

Sekmadienį pasibaigė Baltijos futsal taurės varžybos. Lietuvos rinktinė antrosiose turnyro rungtynėse 2:4 nusileido Latvijos komandai ir užėmė antrą vietą. Nuo pirmų rungtynių minučių Latvija primetė svečiams…

lietuvos-sales-futbolo-rinktine

Baltijos futsal taurėje – lygiosios su estais

3 m.

Baltijos futsal taurės rungtynėse Jelgavoje Lietuvos rinktinė dvikovoje su Estija neišsaugojo turėtos persvaros ir turėjo tenkintis lygiosiomis. Prieš turnyrą Lietuvos komanda dėl ligos neteko Ryčio…

lietuvos futbolo fanai
video

futboloekspertas.lt sveikina žaidimo entuziastus su Tarptautine futbolo diena

3 m.

Kasmet gruodžio 10 d. viso pasaulio futbolo fanai mini tarptautinę futbolo dieną, kurią savo nutarimu paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Tarptautinė žaidimo bendruomenė, kurią sudaro apie…