rss tweeter youtube facebook 2020-08-14, penktadienis

Apklausos>>

Kur kitą sezoną rungtyniaus Fedoras Černychas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Draugaukime

Statistika >>

 • Anglija
 • Ispanija
 • Italija
 • Prancūzija
 • Vokietija
 • Lietuva
 • Lentelė
 • |
 • Tvarkaraštis
 • |
 • Rezultatai
Ad Ad

Panevėžio „Ekrano“ prekinis ženklas su apdovanojimais parduodamas aukcione

2016-12-04, 22:41
futboloekspertas.lt, 15min.lt
ekranas
„Ekrano“ sirgaliai

Kiekvienas norintis šiuo metu gali įsigyti galimybę vadintis aštuonis kartus Lietuvos futbolo čempionu. Varžytinėse parduodamas bankrutavusio Panevėžio „Ekrano“ prekinis ženklas su visais klubo apdovanojimais, o jų – gausu.

Panevėžio „Ekranas“ praėjusių metų pradžioje jau negavo licencijos dalyvauti Lietuvos futbolo I lygoje ir užbaigė savo egzistavimo istoriją.

1964 metais įkurtas „Ekranas“ net aštuonis kartus tapo šalies čempionu, tačiau šiuo metu buvęs komandos vadovas Aušrys Labinas mina teismų slenksčius. Dėl iššvaistytų lėšų jam gresia maksimali dešimties metų kalėjimo bausmė.

Tačiau Panevėžio „Ekranas“ gali atgimti. Varžytinėse yra parduodamas jo prekinis ženklas su visais praeities apdovanojimais. „Prekinis ženklas kartu su specialiai klubui pagamintais baldais (5 dalių minkštasuoliai, 21 kėdė, 1 posėdžių stalas, 1 žurnalinis staliukas), televizoriumi „Sony“, vaizdo grotuvu, magnetine lenta ir klubo iškovotais apdovanojimais“, – taip evarzytines.lt yra pristatomas parduodamas turtas.

Paskirtas bankroto administratorius Algimantas Galminas teigė, kad kol kas kalbėti apie susidomėjusius pirkėjus sunku: „Lapkričio 28 dieną baigsis varžytinės. Visi norintys turi registruotis Registrų centre ir tik tą dieną paaiškės, ar varžytinės įvyks. Kol kas nelabai kas aišku.“

Pradinė kaina – 50 tūkst. eurų. Dar įspūdingiau šis turtas buvo įvertintas prieš dvejus metus, kai klubas dar dalyvavo A lygoje.

„Turto vertintojai buvo atlikę prekinio ženklo vertinimą. Tai buvo prieš dvejus metus, tai tada litais buvo įvertinta apie 600 tūkst. litų (173 tūkst. eurų). Bet mes atsižvelgėme į tai, kad tuo metu klubas žaidė aukščiausioje lygoje. Bankrutavus klubui, jo vertė yra visai kitokia. Todėl ta kaina tokia ir yra“, – apie nuvertėjusį prekės ženklą kalbėjo A. Galminas.

2012 metais Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ nusipirko teises į Vilniaus „Žalgirio“ prekės ženklą. Tiesa, abi pusės nusprendė viešai neskelbti, už kokią sumą buvo pasiektas susitarimas.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl Panevėžio futbolo klubo „Ekranas“ prezidento, kuris įtariamas daugiau nei 2,5 mln. eurų pasisavinimu ir apgaulingu apskaitos tvarkymu.

Ikiteisminio tyrimo metu FNTT tyrėjai surinko pakankamai duomenų, kad Panevėžio futbolo klubo prezidentas, kuris tuo metu buvo ir šio klubo kasininkas, 2010–2012 metais iš klubo kasos ir banke esančios sąskaitos klubo veiklos išlaidoms paėmė daugiau nei 4,3 mln. eurų.

Vėliau 1,8 mln. eurų futbolo klubo prezidentas grąžino į klubo kasą, o likusios paimtos daugiau nei 2,5 mln. eurų sumos panaudojimą jis bandė pagrįsti atstovavimo sutartimis, susitarimais ir buhalterinės apskaitos dokumentais su Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) žaidėjų agentu iš Moldovos.

Šiuose dokumentuose buvo nurodyta, kad FIFA žaidėjų agentas aštuonis Panevėžio futbolo klubo žaidėjus už atitinkamą mokestį perkels į kitus klubus. Tačiau tyrimo metu tyrėjai nustatė, kad minėtas FIFA žaidėjų agentas jokių susitarimų su futbolininkais nesudarė ir jokių paslaugų klubui nesuteikė.

Įtariama, kad futbolo klubo prezidentas, norėdamas nuslėpti futbolo klubui priklausančių pinigų pasisavinimą, į klubo buhalterinę apskaitą įtraukė suklastotus dokumentus, neva pagrindžiančius daugiau kaip 2,5 mln. eurų panaudojimą.

Baigta baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui. Už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą ir apgaulingos apskaitos tvarkymą futbolo klubo prezidentui A. Labinui gresia maksimali laisvės atėmimo bausmė iki dešimties metų.

Norėdami paskelbti komentarą, turite prisijungti

Kitos Naujienos >>

cristiano-ronaldo

Ketvirtą karjeroje „Ballon d’Or“ apdovanojimą iškovojo Cristiano Ronaldo (3)

4 m.

Prancūzijos žurnalo „France Football“ rengiamo prestižinio „Ballon d‘Or“ („Auksinio kamuolio“) apdovanojimuose už pasiekimus 2016 metais triumfavo Cristiano Ronaldo. Tai paaiškėjo pirmadienį vykusioje šių apdovanojimų ceremonijoje….

cempionu-lygos-burtai

Istorija kartojasi: Čempionų lygos burtai tarpusavyje suvedė dažnus oponentus (5)

4 m.

Pirmadienio popietę Šveicarijos mieste Nione ištraukti UEFA Čempionų lygos turnyro aštuntfinalio burtai, suskirstę šešiolika stipriausių žemyno ekipų į aštuonias poras. Pirmą kartą nuo 2000-ųjų, kai…

pogba

Europos lygoje Ž. Karčemarskas kovos su graikais, laukia brolių Pogba akistata

4 m.

UEFA Europos lygos futbolo turnyro burtai pirmadienį į vieną porą suvedė anglų „Manchester United“ ir prancūzų „Saint-Etienne“ ekipas. Tai reiškia, kad vienas prieš kitą rungtyniaus…

baravykas

„Žalgirį“ papildė svarbus A lygos konkurentų žaidėjas

4 m.

Po keturių savaičių Vilniaus FK „Žalgiris“ futbolininkai ir treneriai susirinks į pirmą 2017 m. sezono treniruotę. Kartu su komandos senbuviais sezonui ruošis ir naujokai. Pirmuoju…

chapecoense-fanas

Nesuvokiamas sprendimas: katastrofoje žuvusiai „Chapecoense“ ekipai – bauda

4 m.

Paskutiniame Brazilijos futbolo čempionato ture tarpusavyje turėjo susitikti tragiško likimo ištikta – į lėktuvo katastrofą patekusi „Chapecoense“ komanda ir Belo Horizontės „Atletico Mineiro“. Dėl visam…

lietuvos-sales-futbolo-rinktine

Lietuva Baltijos futsal taurėje liko antra

4 m.

Sekmadienį pasibaigė Baltijos futsal taurės varžybos. Lietuvos rinktinė antrosiose turnyro rungtynėse 2:4 nusileido Latvijos komandai ir užėmė antrą vietą. Nuo pirmų rungtynių minučių Latvija primetė svečiams…

lietuvos-sales-futbolo-rinktine

Baltijos futsal taurėje – lygiosios su estais

4 m.

Baltijos futsal taurės rungtynėse Jelgavoje Lietuvos rinktinė dvikovoje su Estija neišsaugojo turėtos persvaros ir turėjo tenkintis lygiosiomis. Prieš turnyrą Lietuvos komanda dėl ligos neteko Ryčio…

lietuvos futbolo fanai
video

futboloekspertas.lt sveikina žaidimo entuziastus su Tarptautine futbolo diena

4 m.

Kasmet gruodžio 10 d. viso pasaulio futbolo fanai mini tarptautinę futbolo dieną, kurią savo nutarimu paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Tarptautinė žaidimo bendruomenė, kurią sudaro apie…