rss tweeter youtube facebook 2020-08-14, penktadienis

Apklausos>>

Kur kitą sezoną rungtyniaus Fedoras Černychas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Draugaukime

Statistika >>

 • Anglija
 • Ispanija
 • Italija
 • Prancūzija
 • Vokietija
 • Lietuva
 • Lentelė
 • |
 • Tvarkaraštis
 • |
 • Rezultatai
Ad Ad

Nuostatai >>

Apie mus

futboloekspertas.lt – futbolo portalas, priklausantis asociacijai „Naujienų srautas“, kurio pagrindiniai tikslai yra suburti gausią futbolo bendruomenę Lietuvoje, skleisti profesionalias futbolo naujienas, šviesti sporto bendruomenę, kelti „sveikas“ skaitytojų diskusijas futbolo klausimais, ugdyti sirgalių bendruomenės kultūrą, propaguoti sveiką gyvenseną.

Vizija

Tapti svarbia Lietuvos futbolo bendruomenės dalimi.

Vertybės

Profesionalumas, patikimumas, objektyvumas.

Misija

Rengti objektyvias, patikimas ir išsamias futbolo naujienas, laikantis aukščiausių profesionalumo standartų ir operatyviai perduoti jas skaitytojams jiems priimtiniausiu būdu. Užtikrinti nuomonių įvairovę ir sukurti galimybes atvirai futbolo bendruomenės diskusijai.

Šaltiniai

Portalo informacija rengiama remiantis tik oficialiais futbolo organizacijų, klubų, interneto portalų, naujienų agentūrų, dienraščių ir kitų leidinių pranešimais bei kitais patikimais šaltiniais. Portalas atsisako pateikti akivaizdžiai melagingus, iškreiptus, jokiais šaltiniais neparemtus faktus ir informaciją.

Autorinės teisės

futboloekspertas.lt ir kiti turinio teikėjai pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį portalo turinį, dizainą ir naudojamą programinę įrangą. Stengiamės, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau joje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. futboloekspertas.lt gali bet kuriuo metu atlikti pakeitimus ar pataisas.

futboloekspertas.lt pasilieka teisę keisti organizuojamų žaidimų taisykles.

Citavimas

Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portale futboloekspertas.lt skelbiamą turinį turite įdėti nuorodą į šaltinį (logotipą su nuoroda arba nuorodą www.futboloekspertas.lt).

Atsisiųskite jums tinkantį logotipą:

Logotipas su uzrasu apacioje 800x500Logotipas su uzrasu sone 900x500

Draudžiama keisti arba šalinti iš turinio informaciją apie autorines teises, prekinius ženklus ar patentus.

Atsakomybės apribojimas

Portalo futboloekspertas.lt specializacija – žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas. Tačiau už straipsnių, komentarų, video siužetų, nuotraukų ar kitos informacijos panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas.

futboloekspertas.lt negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Komentatorių atsakomybė

futboloekspertas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už komentaruose paskelbtą nuomonę, faktus ar kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. futboloekspertas.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra vulgarūs, skatina smurtą, yra grasinantys, įžeidžia mažumas, skatina tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą, yra pasirašyti apsimetus kitu, realiai egzistuojančiu asmeniu.

Komentaruose draudžiama reklama.

Komentaruose draudžiama daug kartų kartoti tą patį tekstą. Taip pat futboloekspertas.lt pasilieka teisę ištrinti komentarus, nesusijusius su komentuojamo rašinio tema, blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

Asmeninės informacijos naudojimas

Mums svarbu, kad apsilankę mūsų svetainėje jaustumėtės patogiai ir saugiai.

futboloekspertas.lt saugo jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

futboloekspertas.lt gali rinkti ir panaudoti jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą bei kitą portalo registracijos formoje nurodytą informaciją). Tvarkydami jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.