rss tweeter youtube facebook 2020-08-13, ketvirtadienis

Apklausos>>

Kur kitą sezoną rungtyniaus Fedoras Černychas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Draugaukime

Statistika >>

 • Anglija
 • Ispanija
 • Italija
 • Prancūzija
 • Vokietija
 • Lietuva
 • Lentelė
 • |
 • Tvarkaraštis
 • |
 • Rezultatai
Ad Ad

„Dainava“ neigia informaciją dėl prastų legionierių gyvenimo sąlygų

2014-08-16, 10:06
futboloekspertas.lt, fkdainava.lt
greco
Giuseppe Greco

Rugpjūčio 15 dieną portalas futboloekspertas.lt patalpino sporto portalo sportas.info publikuotą straipsnį „Išvarė, nes paprašė pinigų maistui“. Pasak Alytaus „Dainavos“ klubo, po šio straipsnio paskelbimo netrukus informacija pasklido ir kitose Lietuvos naujienų agentūrose, kur įvairiais klubo garbę ir jos vadovų orumą žeminančiais pavadinimais buvo skelbiama apie tai, kad FK „Dainava“ laiku nemoka atlyginimų savo žaidėjams, klubo legionieriams nesuteikiamos geros gyvenimo sąlygos, taip pat įžeidinėjamas klubo vadovas, kuris, pasak Ingvaro Butauto vardu pasirašyto publikuoto straipsnio, „visiškai nesirūpina jam priklausančio klubo reikalais“.

Straipsnis grindžiamas gandais ir realybės neatitinkančiais anonimų pasakojimais. Iš pateiktos informacijos suprantame, kad anonimu prisistatantis asmuo – Rusijos pilietybę turintis žaidėjas Evgenijus Kapitanovas, kurio paslaugų klubo vadovybė nusprendė atsisakyti šiam neatitikus FK „Dainava“ žaidėjams iš užsienio keliamų reikalavimų.

Manome, kad E.Kapitanovo spaudoje skleidžiama informacija yra ne kas kita, kaip asmeninis kerštas vyriausiajam komandos treneriui Marco Ragini, komandos vadovams ir visam FK „Dainava“ klubui. Dėl šios melagingos žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos klubo vadovas, norėdamas apsaugoti FK „Dainava“ garbę, nedelsdamas kreipėsi į klubo advokatus.

Norėtume patikinti futbolo bendruomenę, kad straipsnyje pateikiama informacija – ne kas kita, kaip buvusio žaidėjo prasimanymai. FK „Dainava“ klubas buvo įsigytas prieš 6 mėnesius, naujieji klubo savininkai per šį laikotarpį jau padengė dauguma klubo skolų, kurių suma artėja prie 100 tūkstančių eurų. Šios skolos buvo padengtos iš asmeninių klubo vadovo lėšų, kurių dėka „Dainavos“ klubui pavyko išvengti bankroto, buvo keista registruoti naujus žaidėjus. Iki šios dienos FK „Dainava“ klubo darbuotojai atlyginimus gauna laiku arba be didesnių vėlavimų, kas, mūsų žiniomis, ankstesniuose sezonuose buvo retenybė.

Klubo legionieriams Alytaus miesto centre nuomojami butai (apartamentai), kurių išlaikymui skiriama apie penkis tūkstančius litų per mėnesį. „Dainavos“ klubo garbę atstovaujantys užsieniečiai – ne tik patenkinti gyvenimo sąlygomis, tačiau ir džiaugiasi turėdami garbės atstovauti klubui, kuris žaidžia aukščiausioje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) lygoje.

Norėdami užkirsti kelią melagingai informacijai, kartu su FK „Dainava“ buhalterinę apskaitą vykdančia bendrove esame pasiruošę tai įrodyti viešai. Minėtame straipsnyje skelbiama, kad klubo savininkas labiau rūpinasi šeimos atostogomis Druskininkuose, nors klubo vadovas per visą Lietuvoje praleistą laiką nėra niekur atostogavęs ir to daręs klubo biudžeto sąskaita.

Pareiškiame, kad panašaus pobūdžio informacija yra ne kas kita, kaip noras pakenkti klubo įvaizdžiui, sudarant nuomonę, jog klubo vadovai yra visiškai nekompetetingi, žaidėjų negerbiantys, atlyginimų nemokantys iš užsienio atvykę sukčiail, kurių vadovaujamam klubui esą ne vieta LFF A lygoje.

Taip pat paneigiame kitus straipsnyje išdėstytus „faktus“.

Dėl FK „Dainava“ nesenai palikusį Aly Cisse – šis žaidėjas Alytuje praleido keletą mėnesių, kurių metu nuolat treniravosi su komanda, o per visą šio žaidėjo praleistą laiką Lietuvoje jam buvo mokamas sutartas atlygis, klubas taip pat suteikė gyvenamąją vietą, nepaisant to, kad A.Cisse klubo garbę atstovavo vos dvejose rungtynėse. Sprendimą palikti klubą priėmė pats žaidėjas, priešingai, nei teigiama straipsnyje. Neišlaikęs konkurencijos, A.Cisse nusprendė grįžti į Italiją ir atstovauti šios šalies klubui, žaidžiančiame aukščiausiame lygyje.

Tikime, kad etikos principais paremtas klubo plėtojimas yra mūsų raktas į sėkmę, FK „Dainava“ yra atviras, gilias futbolo tradicijas turintis klubas, tad mums visiškai nesvarbu, ar žaidėjas atvyko iš Italijos, Prancūzijos, Nigerijos, Senegalo ar yra lietuvis – savo komandoje, kuri siekia išlikti Lietuvos futbolo elite, norime turėti tik profesionalus, nepriklausomai nuo jų tautybės, religijos ar odos spalvos. Taip pat esame įsitikinę, kad komandos treneriai tiek treniruočių, tiek rungtynių metu privalo turėti galimybę pats nuspręsti, kokia kalba bendrauti su žaidėjas, nepriklausomai nuo to, ką apie tai galvoja aplinkiniai, mūsų klubą stebintys asmenys, o ypač toks „žurnalistas“, kuris net nesivadovauja etikos principais, prieš straipsnį skelbdamas nepakalbino antrosios pusės, neįsitikino faktų tikrumu.

Deja, tai jau ne pirmasis kai kurių Lietuvos žiniasklaidos „reprezentantų“ išpuolis prieš atsinaujinantį, stiprėjantį Alytaus „Dainavos“ klubą. Kadangi šiuo metu FK „Dainava“ yra vadovaujama žmonių, kurie padarė kone viską, kas šiandien įmanoma, kad klubas išgyventų ir stiprėtų, garbingai atstovautų Alytaus miestui bei jo futbolo tradicijoms aukščiausiu lygiu, griežtai pareiškiame, kad neleisime žeminti FK „Dainava“ klubo vardo ir garbės.

Visuomenės informavimo įstatymo nustatyta tvarka reikalaujame paneigti pateiktą neteisingą informaciją ir viešai atsiprašyti. Priešingu atveju – pasiliekame teisę kreiptis į teismą.

Norėdami paskelbti komentarą, turite prisijungti

Kitos Naujienos >>

cristiano-ronaldo

Ketvirtą karjeroje „Ballon d’Or“ apdovanojimą iškovojo Cristiano Ronaldo (3)

4 m.

Prancūzijos žurnalo „France Football“ rengiamo prestižinio „Ballon d‘Or“ („Auksinio kamuolio“) apdovanojimuose už pasiekimus 2016 metais triumfavo Cristiano Ronaldo. Tai paaiškėjo pirmadienį vykusioje šių apdovanojimų ceremonijoje….

cempionu-lygos-burtai

Istorija kartojasi: Čempionų lygos burtai tarpusavyje suvedė dažnus oponentus (5)

4 m.

Pirmadienio popietę Šveicarijos mieste Nione ištraukti UEFA Čempionų lygos turnyro aštuntfinalio burtai, suskirstę šešiolika stipriausių žemyno ekipų į aštuonias poras. Pirmą kartą nuo 2000-ųjų, kai…

pogba

Europos lygoje Ž. Karčemarskas kovos su graikais, laukia brolių Pogba akistata

4 m.

UEFA Europos lygos futbolo turnyro burtai pirmadienį į vieną porą suvedė anglų „Manchester United“ ir prancūzų „Saint-Etienne“ ekipas. Tai reiškia, kad vienas prieš kitą rungtyniaus…

baravykas

„Žalgirį“ papildė svarbus A lygos konkurentų žaidėjas

4 m.

Po keturių savaičių Vilniaus FK „Žalgiris“ futbolininkai ir treneriai susirinks į pirmą 2017 m. sezono treniruotę. Kartu su komandos senbuviais sezonui ruošis ir naujokai. Pirmuoju…

chapecoense-fanas

Nesuvokiamas sprendimas: katastrofoje žuvusiai „Chapecoense“ ekipai – bauda

4 m.

Paskutiniame Brazilijos futbolo čempionato ture tarpusavyje turėjo susitikti tragiško likimo ištikta – į lėktuvo katastrofą patekusi „Chapecoense“ komanda ir Belo Horizontės „Atletico Mineiro“. Dėl visam…

lietuvos-sales-futbolo-rinktine

Lietuva Baltijos futsal taurėje liko antra

4 m.

Sekmadienį pasibaigė Baltijos futsal taurės varžybos. Lietuvos rinktinė antrosiose turnyro rungtynėse 2:4 nusileido Latvijos komandai ir užėmė antrą vietą. Nuo pirmų rungtynių minučių Latvija primetė svečiams…

lietuvos-sales-futbolo-rinktine

Baltijos futsal taurėje – lygiosios su estais

4 m.

Baltijos futsal taurės rungtynėse Jelgavoje Lietuvos rinktinė dvikovoje su Estija neišsaugojo turėtos persvaros ir turėjo tenkintis lygiosiomis. Prieš turnyrą Lietuvos komanda dėl ligos neteko Ryčio…

lietuvos futbolo fanai
video

futboloekspertas.lt sveikina žaidimo entuziastus su Tarptautine futbolo diena

4 m.

Kasmet gruodžio 10 d. viso pasaulio futbolo fanai mini tarptautinę futbolo dieną, kurią savo nutarimu paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Tarptautinė žaidimo bendruomenė, kurią sudaro apie…